Georg Arsenius akvarell

141780

ARSENIUS, Georg (1855-1908): Stadsbild med häst, signerad och daterad G A-s., akvarell, 24x34 cm

Konst, Måleri

Georg Arsenius akvarell

Budhistorik (4 bud)

384766
1 700
386806
1 600
384766
377351

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.