Spegellampett i nyrokoko

141779

SPEGELLAMPETT, nyrokoko, förgylld, höjd 59x35 cm

Slitage

Belysning

Spegellampett i nyrokoko
Budhistorik (16 bud)
386808
386804
1 400
386807
1 300
386804
384821

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.