Kustmotiv oljemålning

141771

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustmotiv, signerad och daterad Mokwa -62, olja på duk, 67x99 cm

Konst, Måleri

Kustmotiv oljemålning

Budhistorik (6 bud)
386787
600
386786
550
386486
500
386485
386084

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.