Bore Forsbäck oljemålning

141768

FORSBÄCK, Bore (1900-tal): Stilleben, signerad Bore Forsbäck, olja på duk, 81x86 cm

Konst, Måleri

Bore Forsbäck oljemålning

Budhistorik (10 bud)
386483
386783
2 800
386483
2 600
386782
2 400
386483

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.