Figurin Meissen

141749

FIGURIN, porslin, Meissen, 1900-tal, föreställande fågel, höjd 15,5 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Figurin Meissen

Budhistorik (11 bud)
386561
386560
386502
386559
950
386502
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.