Figuriner Meissen

141748

FIGURINER, 2 st., porslin, Meissen, 1900-tal, föreställande fåglar, höjd 14-15 cm

Lagningar, skador, nagg

Keramik/Porslin

Figuriner Meissen

Budhistorik (25 bud)
386721
386719
386717
1 900
386716
1 800
386713
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.