Bägare CP Modin Sundsvall

141716

BÄGRE, silver, stämplad CP Modin Sundsvall, otydlig årsstämpel, invändigt förgylld, svisselerad blad- och rocailledekor, höjd 17,5 cm

Med monogram

Silver

Bägare CP Modin Sundsvall

Budhistorik (6 bud)
381377
381376
3 800
381375
3 600
381374
3 400
376857
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.