Madeleine Pyk färglitografier

141713

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Biljardspelaren" resp "Stockholm", signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 55,5x65 resp 52,5x57 cm

Konst

Madeleine Pyk färglitografier

Budhistorik (9 bud)
385599
384959
1 900
385598
1 800
384959
1 700
376412
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.