Madeleine Pyk färglitografier

141712

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Vännerna i Nice" resp söndagspromenad, signerade och numrerade, bladmått 64,5 x49,5 cm resp 64,5x78 cm

Madeleine Pyk färglitografier

Budhistorik (10 bud)
386251
384430
386250
1 900
384430
1 800
379490
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.