Christian Berg färglitografi

141705

BERG, Christian (1893-1976): Prismakomposition för observatorium paris 1928, färglitografi, signerad och daterad Christian Berg 1974, 23/125, 37x26 cm

Christian Berg färglitografi

Budhistorik (17 bud)
376389
1 300
384694
376389
384693
376389
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.