Albin Amelin färglitografi

141702

AMELIN, Albin (1902-1975): Arbeterska, signerad, färglitografi, 45/310, 54x45 cm

Albin Amelin färglitografi

Budhistorik (12 bud)
386264
386259
386259
950
385989
900
385989
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.