Kjell Anderson färglitografi

141701

ANDERSON, Kjell, född 1937: Komposition, signerad och daterad Kjell Andersson 1981, 5/130, färglitografi, 76x56 cm

Kjell Anderson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

377422
384727
377422
375334

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.