Kjell Andersson oljemålning

141700

ANDERSON, Kjell, född 1937: Komposition, signerad Kjell Andersson 1979, olja på duk, 108x81 cm

Konst, Måleri

Kjell Andersson oljemålning

Budhistorik (29 bud)
386315
10 500
386307
10 000
386311
10 000
386307
9 600
386306
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.