Johan Johansson litografi

141699

JOHANSSON, Johan (1879-1951): Clemenstorget i Lund, signerad Joh. Johansson, 22/60, litografi, 24x28 cm

Konst, Måleri

Johan Johansson litografi

Budhistorik

2012-07-25 kl 22:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.