K G Nilson färglitografi

141698

NILSON K.G. (född 1942): "Språket", signerad KG Nilson 1975, 23/160, färglitografi, 38x57 cm

K G Nilson färglitografi

Budhistorik (3 bud)

378053
376499
376499

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.