Birgit Broms färglitografi

141697

BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, signerad B Broms, 9/40, färglitografi, 46x61 cm

Birgit Broms färglitografi

Budhistorik (22 bud)
386177
5 400
386173
5 200
386169
5 000
386113
4 800
386166
4 800

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.