Philip von Schantz färglitografi

141696

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Potatis med groddar, signerad och daterad v Schantz -71, 9/20, färglitografi, 49,5x39 cm

Budhistorik (27 bud)
386309
386319
386309
1 900
386318
1 800
386309
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.