Nils Gunnar Stenqvist färglitografi

141694

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005) 10 st: Komposition, signerad Nils Stenqvist 1973-1975, 30/50, färglitografi, bladets yta 29x21 cm

Budhistorik (13 bud)
386239
386237
383069
950
386235
900
383069
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.