Marcel Strüwer färglitografi

141692

STRÜWER, Marcel (född 1969): "Reservoir dogs", signerad och numrerad Marcel 335/350, färglitografi, 68x48 cm

Marcel Strüwer färglitografi
Budhistorik (11 bud)
386255
750
386124
700
384411
650
384147
600
384410
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.