Fat Johan Ringeltaube

141686

FAT, tenn, stämplat Johan Ringeltaube (Linköping 1740-1760), diameter 44 cm

Mindre lagning, smärre bristningar

Diverse, Allmoge

Fat Johan Ringeltaube

Budhistorik (15 bud)
375567
382730
950
375567
900
382729
850
375567

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.