E. Talén oljemålning

141685

OLJEMÅLNING, "Eyvor Lönnberg", sannorikt E. Talén, 1800-tal, olja på duk, 13,5x14,5 cm

Fläckar, sprickor i ramen

Konst, Måleri

E. Talén oljemålning
Budhistorik (20 bud)
386214
2 400
386213
386011
386212
386011
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.