Lars Fuhre litografi

141684

FUHRE, Lars (samtida): "This is true", signerad och numrerad Lars Fuhre 7/50, litografi, bladstorlek 70x49,5 cm

Lars Fuhre litografi

Budhistorik (16 bud)
386332
385540
1 400
385538
1 300
385538
384288

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.