Lars Fuhre litografi

141682

FUHRE, Lars (samtida): "This is false", signerad och numrerad Lars Fuhre 7/50, litografi, bladstorlek 70x49,5 cm

Lars Fuhre litografi

Budhistorik (18 bud)
385553
1 400
385536
1 300
385044
384148
383180

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.