Oljemålning landskap

141681

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap, monogramsignerad och daterad-84, olja på pannå, 27x19 cm

Konst, Måleri

Oljemålning landskap
Budhistorik (10 bud)
386205
385212
385212
850
386204
385212
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.