Gräddkanna silver

141674

GRÄDDKANNA, silver, invändigt förgylld, stämplad 1831, höjd 11,5 cm, vikt ca 247 g

Silver

Gräddkanna silver

Budhistorik (18 bud)
385882
3 400
377296
3 200
377075
377295
377075
2 800

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.