Carl Fredrik Reuterswärd lackvarell

141671

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "The Pratt Müller Empire, Beijing", signerad och daterad Reuterswärd 1979, lackvarell på papper, 91x63 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
385287
5 400
377571
5 200
377571
5 000
377565
4 800
376694
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.