Richard Ryan färglitografi

141666

RYAN, Richard (född 1974): Dollar bills, signerad Ryan, färglitografi, 50x35 cm

Konst, Skulptur

Richard Ryan färglitografi
Budhistorik (4 bud)

385768
450
382397
377328
375328

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.