Carl Svante Hallbeck akvareller

141665

HALLBECK, Carl Svante (1826-1897): Motiv från kyrkan och prästgården i Nordmaling, akvareller 2 st, signerade C S Hallbeck, en daterad 1886, samramade, 24x19,5 resp 9x26 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
386154
1 400
386153
1 300
386152
386151
386150

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.