Alain Soucasse färgcarborundum

141663

SOUCASSE, Alain (samtida): Komposition, signerad och daterad 95, färgcarborundum, 23/50, 57x44 cm

Budhistorik (2 bud)

385981
375562

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.