Einar Palme oljemålning

141662

PALME, Einar (1901-1993): Fjordmotiv, signerad och daterad Einar Palme 1952, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Måleri

Einar Palme oljemålning

Budhistorik (6 bud)
385875
650
385763
600
384372
550
385762
500
384372

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.