Emma Hartman färglitografi

141661

HARTMAN, Emma (samtida): "Backroom", signerad och daterad Emma Hartman 06, 40/95, färglitografi, 45x51 cm

Emma Hartman färglitografi

Budhistorik (17 bud)
386190
1 400
386199
1 300
386190
386195
386190

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.