Jonas Fredén färglitografi

141660

FREDÉN, Jonas (född 1959): "Vårvind", signerad J.Fredén, 234/270, färglitografi, 68x98 cm

Jonas Fredén färglitografi

Budhistorik

2012-07-24 kl 22:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.