Max Knutsen litografier

141658

KNUTSEN, Max (samtida): 2 st, Kronprinsessan Victoria och prinsessan Madeleine, signerade Max Knutsen 59/230 samt 56/230, litografier, en delvis kolorerad, bladmått 32x46 cm vardera

Max Knutsen litografier

Budhistorik (8 bud)
385588
650
377049
600
385286
600
377049
550
377804
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.