Cecilia Haupt olja på trä

141656

HAUPT, Cecilia (född 1972): Himmel, signerad Cecilia Haupt, olja på trä, 10x15 cm

Konst, Måleri

Cecilia Haupt olja på trä

Budhistorik (14 bud)
385873
1 600
385757
385872
385757
1 400
385871
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.