Cecilia Haupt olja på trä

141655

HAUPT, Cecilia (född 1972): Himmel, signerad Cecilia Haupt, olja på trä, 7,5x15 cm

Konst, Måleri

Cecilia Haupt olja på trä

Budhistorik (10 bud)
385756
385653
385510
384725
750
383267
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.