Philip von Schantz litografier

141634

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): (2) Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått vardera 45x54 cm, oramade

Budhistorik (16 bud)
385835
1 300
384964
384964
377222
384962

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.