Justus Lundegård olja

141622

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): "Interiör", signerad och daterad Lundegård 1910, olja på duk, 84x67 cm

Konst, Måleri

Justus Lundegård olja

Budhistorik (2 bud)

376496
375811

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.