Olle Baertling färgserigrafi

141617

BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition, signerad och numrerad Baertling 183/300, 1950-68, färgserigrafi, ca 30x16,5 cm

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (7 bud)
385830
2 800
385809
2 600
385484
2 400
385483
384749

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.