Olle Baertling färgserigrafi

141616

BAERTLING, Olle (1911-81): "Intrépidité", signerad och numrerad Baertling 193/300, 1949-68, färgserigrafi, 16,5x32 cm

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (17 bud)
385779
4 800
385777
4 600
385778
4 600
385777
4 400
380989
4 200

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.