Olle Baertling färgserigrafi

141614

BAERTLING, Olle (1911-81): "Intrépidité", signerad och numrerad Baertling 198/300, 1949-68, färgserigrafi, 18,5x24 cm

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (9 bud)
385476
2 800
385045
2 600
385045
2 400
384748
381604

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.