Madeleine Pyk oljemålning

141611

PYK, Madeleine (född 1934): Farmor, signerad M. Pyk, olja på duk, 30,5x25 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (16 bud)
383117
10 500
385552
10 000
383117
9 200
385551
9 000
383117
8 200

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.