Ralph Rilton olja

141594

RILTON, Ralph (1907-2006): "Diande dam II", signerad, utförd 1954, olja på duk, 64x53 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton olja

Budhistorik (11 bud)
386010
386009
1 900
386008
1 800
386007
1 700
386006
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.