Karl Erland Eriksson oljemålning

141593

ERIKSSON, Karl Erland (samtida): Interiör, kopia efter Matisse, signerad och daterad 1966, olja på pannå, 78x95 cm, oramad

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
380412
650
379175
550
378464
500
377824
450
377662

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.