Ralph Rilton olja

141592

RILTON, Ralph (1907-2006): "Lejongap", signerad, utförd 1948, olja på duk, 64x57 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton olja

Budhistorik (3 bud)

385507
380749
550
376601

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.