Ralph Rilton olja

141590

RILTON, Ralph (1907-2006): "Modersbinding", signerad, utförd 1949, olja på duk, 81x91 cm

Lagning

Konst, Måleri

Ralph Rilton olja

Budhistorik (1 bud)

376600
2012-07-06 15:19:50

2012-07-24 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.