Pokaler kanna matsked i silver

141588

POKALER, 2 st, KANNA, MATSKED, SKED, silver, vikt ca 210 g

Bucklor, repor

Silver

Budhistorik (7 bud)
374928
900
382044
850
374928
750
379276
750
374928
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.