Anders Lindgren olja

141584

LINDGREN, Anders (född 1933): "Konstberiderskan",
signerad och daterad AL -08, olja på pannå, 99x73 cm

Konst, Måleri

Anders Lindgren olja

Budhistorik (16 bud)
384254
5 600
384204
5 400
384184
5 200
384203
5 200
384184
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.