Ralph Rilton olja

141582

RILTON, Ralph (1907-2006): Huvud, signerad, olja på pannå, 64x53 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton olja

Budhistorik (2 bud)

380747
374583

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.