Ralph Rilton olja

141578

RILTON, Ralph (1907-2006): "Familjen", signerad, olja på duk, 64x72 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton olja

Budhistorik (5 bud)
384223
384222
384220
700
380157
500
374584

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.