Shaker nysilver

141577

SHAKER, 1920/30-tal, art deco, stämplad TESI, nysilver, höjd 24 cm

Diverse

Shaker nysilver

Budhistorik (13 bud)
384036
1 800
382344
1 700
382344
1 600
383263
382344
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.